O kapele

Těsně Vedle

Kapela byla založena v roce 2010 v Jirkově. V prvotní sestavě Johny (kytara), Dědek (baskytara) a Ladik (bicí) jsme se začali scházet v jirkovské hasičárně. Post frontmana zanedlouho obsadil Láďa a za klávesy usedla Anežka. Kapela se věnuje vlastní pop-rockové tvorbě, ale hraje taky covery známých písní povětšinou známých z rádií.

V roce 2012 se přidává Ondra (kytara) a později usedá za klávesy Marťa.

V roce 2014 kapela nahrává svoje jediné CD ve studiu HitMakers. CD obsahuje písně Tolikrát, Bylo je a bude, Máš to mít, Here we are, Už nikdy, Život je droga a Odpověď.

Později střídá Vláďu za bicíma Míra. V následujících 3 letech kapela odehraje několik desítek vystoupení na zábavách a festivalech. Z vlastní tvorby přibyly songy Shakespear, Stále, Jirkov a Amor.

Postupem času se vytrácí radost z hudby a mění se životní priority jednotlivých členů, a tak v roce 2018 po domluvě končíme.Když ji miluješ, není co řešit

Aneb hudba znamená život

2019 - po roce a půl se opět začneme scházet v nové zkušebně, zatím ve složení Láďa (zpěv), Míra (bicí), Marťa (klávesy) a Ondra (kytara). Od vlastní tvorby zatím upouštíme a věnujeme se pouze převzatým písním. Hlavním cílem je kvalita a prožitek posluchače. Po krátkém hledání baskytaristy přichází na tento post Daniel Mácha

2021 - Na postu basáka opět měníme. Přichází Jirka Mečíř